Dla biznesuopens in a new tab
Lido Jurata butikowy apartament premium z miejscem parkingowym.

Prywatne

Cena za m²: 64809.16 zł/m²

Poziom: 4

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Pozostałe

Powierzchnia: 13,10 m²

Liczba pokoi: 1 pokój

Opis

Hotel LIDO Jurata 114 apartamentów wakacyjnych | Sprzedam butikowy apartament premium | idealny pod najem i weekendy | Nowy, nie używany, wykończony ponad
standard.
•najniższy próg wejścia
do Lido Jurata"
• wykończenie wyższe niż
standard hotelowy, pralka, zmywarka, mikrofala z piekarnikiem, express do kawy, zastawa stołowa, płyta indukcyjna, TV, internet. Leżaki na balkonie. Wysokość 2.9m do sufitu
• gotowy do najmu
od zaraz
• zero zużycia - stan nowo wykończony.
Pomimo niewielkiej powierzchni mieści w sobie sypialnię z szafą, aneks kuchenny i łazienkę. W oknie moskitiera, zasłony black out. Klimatyzacja. Duży balkon z deską tarasową. W budynku recepcja z concierge, drzwi na zamek cyfrowy, restauracja, sauna sucha i mokra. Jacuzzi. Odkryty całoroczny, podgrzewany basen 28 stopni C. mini kino dla dzieci, gabinet masażu. Prywatne miejsce parkingowe na terenie nieruchomości w cenie.
ID: 1071336532

Skontaktuj się

Facebook connected icon

Radek

Na OLX od czerwiec 2013

Ostatnio online w dniu 11 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 05 maja 2026

849 000 zł

Lokalizacja

Location

Jurata

Pomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon