Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Antyki i Kolekcje
  3. Sztuka
  4. Malarstwo
  5. Portret
  6. Portret - Lubelskie
  7. Portret - Kock
Kolekcja obrazów Armand Vetulani aukcyjne rysunki DESA
PromujOdśwież
  • Prywatne

Wystawiam na sprzedaż kolekcje obrazów aukcyjnego artysty Armanda Vetulani.
Ceny z aukcji w DESA to 3 - 4 tysiące
Obrazy są obsadzone w ramach z Ikea.
Szkic to tył jednego z obrazów.

Desa wyceniła ten zestaw na 5700 zł

1. Twarz kobiety akwarela 29cm x 45cm
2. Kobieta ołòwek 29cm x 35cm
3. Mężczyzna olej na tekturze 26cmX36cm

Wymiary są podane bez ram.

Cena do lekkiej negocjacji. Możliwy odbiór osobisty bądź wysyłka.
ID: 828332932

Skontaktuj się

Kuba

Na OLX od styczeń 2021

Ostatnio online w dniu 29 kwietnia 2024

Dodane 02 maja 2024

4 600 zł

Darmowa aplikacja na Twój telefon