Wystawiam na sprzedaż kolekcje obrazów aukcyjnego artysty Armanda Vetulani.
Ceny z aukcji w DESA to 3 - 4 tysiące
Obrazy są obsadzone w ramach z Ikea.
Szkic to tył jednego z obrazów.
Desa wyceniła ten zestaw na 5700 zł
1. Twarz kobiety akwarela 29cm x 45cm
2. Kobieta ołòwek 29cm x 35cm
3. Mężczyzna olej na tekturze 26cmX36cm
Wymiary są podane bez ram.
Cena do lekkiej negocjacji. Możliwy odbiór osobisty bądź wysyłka.
2. Kobieta ołòwek 29cm x 35cm
Wymiary są podane bez ram.
ID: 828332932
Dodane 02 maja 2024
Kolekcja obrazów Armand Vetulani aukcyjne rysunki DESA
4 600 zł