Łączność: Przewodowa
Typ klawiatury: Mechaniczna
Podświetlane klawisze: Tak
Stan: Uszkodzone
Sprzedam używaną klawiaturę, USZKODZONA, uszkodzone dwa klawisze - lewy shift oraz W. Klawisze działają, ale przerywają. Sprzedaje, bo służyła mi do gier.
ID: 920458542
Skontaktuj się
Kamila
Na OLX od czerwiec 2021
Ostatnio online w dniu 10 czerwca 2024
Wszystkie oceny są weryfikowane. Mogą je wystawiać tylko osoby, które kupiły przedmiot z Przesyłką OLX.
Dodane 23 maja 2024
Klawiatura gamingowa Trust GXT 865 Asta
60 zł
O ogłoszeniodawcy
Kamila
Na OLX od czerwiec 2021