Firmowe
Cena za m²: 18666.67 zł/m²
Poziom: 1
Umeblowane: Tak
Rynek: Wtórny
Rodzaj zabudowy: Apartamentowiec
Powierzchnia: 30 m²
Liczba pokoi: 1 pokój
Opis
✔ LOKALIZACJA:
Mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Wrocławskiej w Krakowie, na parterze siedmiopiętrowego apartamentowca z 2015 roku.
Ulica Wrocławska jest położona w dzielnicy Kraków Krowodrza.
W budynku jest zainstalowana winda, klatki schodowe są czyste i zadbane.
W bliskiej odległości są sklepy, restauracje, apteka, szkoła podstawowa, przedszkole, przystanek komunikacji miejskiej (autobusowy), przystanek kolejowy SKA Łobzów (ok. 450 m piechotą), Uczelnie.
✔ LOKAL ZAWIERA:
Mieszkanie jest nowoczesne, umeblowane, odświeżone w 2024 roku.
W skład mieszkania o powierzchni 28,17 m2 wchodzi:
* przedpokój
* pokój 1 z wyjściem na ogródek o pow. 15 m2
* oddzielna, jasna kuchnia (meble w zabudowie, lodówka, zamrażarka, zlewozmywak, piekarnik, płyta elektryczna)
* łazienka (prysznic, WC, umywalka, grzejnik drabinkowy, pralka)
Ogrzewanie oraz ciepła woda: MPEC
Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym.
✔ KOSZT:
560 000 PLN
Czynsz administracyjny na poziomie ok. 370 PLN + media
Zapraszam na prezentację mieszkania :)
BIURO NIERUCHOMOŚCI LIVINDER
Ewelina Haszczyc
(użyj formularza kontaktowego)
Więcej ofert na stronie Biura Nieruchomości LIVINDER
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa - Nr Licencji 23466
Chcemy z pasją i oddaniem budować trwałe relacje, kierując się przede wszystkim troską o klientów, którzy nam zaufali.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()
✔ LOKAL ZAWIERA:
W skład mieszkania o powierzchni 28,17 m2 wchodzi:
* przedpokój
* pokój 1 z wyjściem na ogródek o pow. 15 m2
Ogrzewanie oraz ciepła woda: MPEC
✔ KOSZT:
560 000 PLN
Czynsz administracyjny na poziomie ok. 370 PLN + media
Zapraszam na prezentację mieszkania :)