Dla biznesuopens in a new tab
Kawalerka 32.4m²
Kawalerka 32.4m²
Kawalerka 32.4m²
Kawalerka 32.4m²
Kawalerka 32.4m²
Kawalerka 32.4m²
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 8487.65 zł/m²

Poziom: 3

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 32,40 m²

Liczba pokoi: 1 pokój

Opis

Mieszkanie znajduje się w wieżowcu na trzecim piętrze.(winda)
Mieszkanie spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.Do mieszkania przynależna piwnica.W pobliżu znajduję się nowo powstała galeria Big do której doprowadzony linię tramwajową dzięki czemu nieruchomość jest doskonale skomunikowane z centrum.
W skład nieruchomości wchodzi:
-odrębna kuchnia
-pokój
-korytarz
-łazienka
-balkon tzn. francuski
-kuchnia wyposażona W sprzęt AGD piekarnik, lodówka,pralka
CENA DO MAŁEJ NEGOCJACJI
POSREDNIKOM i BIUROM NIERUCHOMOSCI DZIEKUJE!
ID: 1056731404

Skontaktuj się

Andrzej

Na OLX od maj 2013

Ostatnio online w dniu 21 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 13 maja 2026

Kawalerka 32.4m²

275 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Gorzów Wielkopolski

Lubuskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon