1. Strona główna
  2. Muzyka i Edukacja
  3. Książki
  4. Podręczniki szkolne
  5. Podręczniki szkolne - Małopolskie
  6. Podręczniki szkolne - Kraków
  7. Podręczniki szkolne - Czyżyny
J. polski LO 1 Maturalne karty pracy ZP cz.2 2019
PromujOdśwież
  • Firmowe

  • Rok wydania: 2019

  • Stan: Nowe

Karty pracy w perforowanej formie to bardzo dobrze przyjęte przez nauczycieli uzupełnienie podręcznika. Każdą z kart można oderwać, rozwiązać znajdujące się na niej zadania, oddać do sprawdzenia nauczycielowi, a następnie sprawdzone już karty wpiąć w skoroszyt tworzący całość publikacji.
Publikacja Język polski 1. Część 2. Karty pracy ucznia. Linia I są zgodne z wymaganiami przewidzianymi w zakresie podstawowym podstawy programowej. Publikacja zawiera zadania, które pozwalają nie tylko utrwalić wiadomości z zakresu historii literatury, lecz także doskonalić umiejętności związane z posługiwaniem się językiem polskim. Obok zadań dotyczących czytania ze zrozumieniem znajdują się także zadania sprawdzające wiadomości z nauki o języku.
Teksty zawarte w kartach pracy pochodzą zarówno z publikacji naukowych, jak i publicystycznych. Są zestawieniem tradycyjnego rozumienia literatury z nowoczesnym. Publikacja zawiera również zadania powtórzeniowe po każdym dziale, dzięki którym uczniowie zweryfikują swoją wiedzę i powtórzą wymagany materiał do egzaminu maturalnego, a także staną się świadomym odbiorcą kultury.
Co znajdziesz w publikacji Język polski 1. Część 2. Karty pracy ucznia. Linia I?
Karty składają się z zadań typu maturalnego z zakresu podstawowego. Zadania zawarte w publikacji:
• doskonalą umiejętność czytania ze zrozumieniem;
• uczą precyzyjnego formułowania odpowiedzi;
• kształtują umiejętność odróżniania faktów od opinii;
• uczą interpretowania tekstów literackich, naukowych i publicystycznych;
• pomagają zapamiętać i utrwalić wiadomości związane z epokami historycznoliterackimi;
• kształtują umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną;
• uczą argumentowania i wyciągania wniosków;
• uczą formułowania wypowiedzi pisemnych, proponują ciekawe tematy związane z analizą i interpretacją tekstów literackich.
ID: 906855817

Skontaktuj się

Leo Land

Na OLX od sierpień 2023

Ostatnio online dziś o 08:28

Dodane 13 maja 2024

Tylko przedmiot

34,83 zł

Cena z Przesyłką OLX

Safety Badge

Użytkownik

Lokalizacja