Przejdź do głównej części
Czat

Powiadomienia

Twoje konto

Dodaj ogłoszenie
Dla biznesuopens in a new tab
Sprzedam głośnik
Sprzedam głośnik
Sprzedam głośnik
Sprzedam głośnik
Sprzedam głośnik
Sprzedam głośnik
Sprzedam głośnik
PromujOdśwież

Prywatne

Stan: Nowe

Opis

Witam Sprzedam głośnik nazwę Manty bardzo ładnie gra używany był półtora tygodnia trzy razy na nim grałem ładny dźwięk ma więcej informacji udzielę telefonicznie jakiś filmik grania na tym głośniczku mogę podesłać prywatnie by była możliwość wysyłki jeszcze jest gwarancja na ten głośniczek W razie w jakiegoś upadku to dwa razy mogą przyjąć jeszcze nie było to wykorzystane polecam do zakupu lub zamiana na Xboksa 360
ID: 814087334

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

ernest

Na OLX od marzec 2015

Ostatnio online w dniu 04 listopada 2025

xxx xxx xxx

Dodane dzisiaj o 06:42

Sprzedam głośnik

Tylko przedmiot

360 zł

Przedmiot z Pakietem Ochronnym

Safety Badge

Lokalizacja

Zwroty

Pakiet Ochronny

Zwróć przedmiot, jeśli jest uszkodzony lub niezgodny z opisem. Zgłoś problem do 48 h od otrzymania przedmiotu. Szczegóły

Darmowa aplikacja na Twój telefon