Dla biznesuopens in a new tab
Inwestycja gotowa| 7 pokoi wynajętych| 4 976 zł/mies| ROI 8,08% | Łódź

Prywatne

Cena za m²: 8400.57 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Kamienica

Powierzchnia: 88 m²

Liczba pokoi: 4 i więcej

Opis

Kupujesz cashflow, nie sam remont.

Lokal w pełni wynajęty, obsługiwany przez profesjonalną firmę zarządzającą — Ty tylko odbierasz przelewy.

Przy cenie 739 250 zł zwracasz się w niecałe 13 lat przy stopie zwrotu 8,08% rocznie — bez dźwigni kredytowej, bez angażowania czasu.

FINANSE — twarde liczby:

• Przychody z najmu: 6 900 zł/mies.

• Koszty operacyjne: 1 924 zł/mies.

• Cashflow: 4 976 zł/mies.

• ROI: 8,08%

• Roczny dochód: ~59 700 zł

NIERUCHOMOŚĆ:

• Powierzchnia: 88 m²

• Układ: 7 pokoi — każdy wynajęty osobno

• Wykończenie ponadstandardowe — meble robione na wymiar, materiały wyższej klasy niż typowe inwestycje

• Status: w pełni wynajęte — dochód od dnia zakupu, zero przestoju

ZARZĄDZANIE — zero zachodu:

Lokal obsługuje Develocus — firma zarządzająca najmem z ponad 1 000 najemców w całej Polsce, działająca od 2015 roku. Jako właściciel nie zajmujesz się niczym: ani najemcami, ani naprawami, ani rozliczeniami.

LOKALIZACJA:

Stare Polesie, Łódź — 10 min pieszo do centrum, tramwaj pod drzwiami, blisko uczelni i Parku Poniatowskiego.

WZROST WARTOŚCI:

Rewitalizacja elewacji budynku planowana na 2027 — kupujesz po dzisiejszej cenie, wartość rośnie wraz z inwestycją w budynek

POŚREDNIKOM DZIĘKUJĘ!

Uprzejmie proszę o kontakt w godzinach 17-19. W innych godzinach proszę o kontakt SMS/mail/wiadomość.

ID: 1072785196

Skontaktuj się

Robert Jarczyński

Na OLX od maj 2014

Jest teraz online!

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 12 maja 2026

739 250 zł

Lokalizacja

Location

Łódź, Polesie

Łódzkie

Darmowa aplikacja na Twój telefon