1. Strona główna
  2. Dom i Ogród
  3. Instalacje
  4. Hydraulika
  5. Pozostałe
  6. Pozostałe - Łódzkie
  7. Pozostałe - Złoczew
Hydraulik, montaż instalacji sanitarnych, pompy ciepła, piece.
PromujOdśwież
  • Firmowe

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą oraz montażem instalacji OZE.

Aktualnie poszukujemy hydraulika oraz pomocnika hydraulika!!!

Twój zakres obowiązków:

-montaż pomp ciepła
-montaż piecy na pellet
-montaż kotłów zgazowujących drewno
-proste prace elektryczne - prace hydrauliczne i elektryczne związane z montażem pomp ciepła
-montaż kotłowni
-montaż instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania

Nasze wymagania:

-doświadczenie w wykonywaniu instalacji grzewczych i sanitarnych
-doświadczenie w pracach hydraulicznych, montażu piecy/ pomp ciepła
-umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
-dyspozycyjność oraz sumienność w pracy
-systematyczność, odpowiedzialność

To oferujemy:

-umowa o pracę/ B2B
-wynagrodzenie 8 000 zł - 10 000 zł
-gwarantujemy pracę w zgranym zespole i świetnej atmosferze
-wszelkie niezbędne narzędzia pracy
-wsparcie techniczne
-częste integracje

Zbuduj z nami najlepszą firmę pod słońcem, bo Twoją!

W firmie GÓRZNY GROUP jest absolutny zakaz pesymizmu oraz negatywnego nastawienia! Szukamy ludzi uśmiechniętych, którzy zarażają swoim nastawieniem wszystkich wokół.

Jak do nas dołączyć?

Zadzwoń 50*******66! - To do Ciebie należy pierwszy krok -> Dołącz do Najlepszego Zespołu!
ID: 916758199

Skontaktuj się

User avatar

Angelika

Na OLX od lipiec 2021

Ostatnio online w dniu 22 maja 2024

xxx xxx xxx

Dodane 21 maja 2024

10 000 zł

Użytkownik

Lokalizacja