Firmowe
Cena za m²: 10473.82 zł/m²
Poziom: 3
Umeblowane: Tak
Rynek: Wtórny
Rodzaj zabudowy: Blok
Powierzchnia: 80,20 m²
Liczba pokoi: 4 i więcej
Opis
Huby- ul. Lniana 4p-Rozkładowe Balkon Blisko Rynku
Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 80,2 m2 znajdujące się na 3p/4p w budynku z lat 50-tych.
Mieszkanie składa się z:
- 4 pokoi w tym jeden z balkonem,
- osobnej kuchni z oknem,
- łazienki z wanną,
- korytarza.
Okna PCV.
CO oraz woda ogrzewane piecem gazowym (2-funkcyjnym).
Cena: 840 000 zł
Opłaty: Czynsz do zarządcy 850 zł (w tym fundusz remontowy), dodatkowo prąd i gaz wg własnego zużycia.
Pełna własność z KW.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Zalety mieszkania:
· budynek w niskiej zabudowie (cztery piętra),
· zadbany blok z wyremontowaną elewacją,
· bezpłatne miejsca parkingowe przy budynku,
· widok na zieleń,
· dobrze skomunikowane z całym Wrocławiem,
· bardzo dobry dojazd do uczelni UM, UE, Politechnika,
· 1 km do dworca autobusowego oraz PKP,
· 3 km do rynku.
Lokalizacja:
· Mieszkanie znajduje się przy ul. Lnianej.
· Miejsce to charakteryzuje się doskonałą komunikacją.
· Komunikacja z przystanku Prudnicka (oddalonego o ok. 50 m):
- Autobusy: 110, 125, 245
- Tramwaje: 8, 16, 18, 31
· Dojazd komunikacją miejską do Rynku zajmuje ok. 15 minut.
· W pobliżu znajdują się: Aquapark, Biedronka, Lidl, Auchan, piekarnie, kwiaciarnia, szkoła, restauracje, Browar Mieszczański.
Zapraszam na prezentację.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()
Mieszkanie składa się z:
- 4 pokoi w tym jeden z balkonem,
- osobnej kuchni z oknem,
- łazienki z wanną,
- korytarza.
Okna PCV.
CO oraz woda ogrzewane piecem gazowym (2-funkcyjnym).
Cena: 840 000 zł
Pełna własność z KW.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Zalety mieszkania:
· budynek w niskiej zabudowie (cztery piętra),