Dla biznesuopens in a new tab
Gotowy dom modułowy  całoroczny do przewiezienia.
Gotowy dom modułowy  całoroczny do przewiezienia.
Gotowy dom modułowy  całoroczny do przewiezienia.
Gotowy dom modułowy  całoroczny do przewiezienia.
Gotowy dom modułowy  całoroczny do przewiezienia.
Gotowy dom modułowy  całoroczny do przewiezienia.
Gotowy dom modułowy  całoroczny do przewiezienia.
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 4114.29 zł/m²

Rynek: Pierwotny

Powierzchnia: 70 m²

Powierzchnia działki: 500 m²

Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Liczba pięter: Parterowy

Opis

Na sprzedaż gotowy, nowoczesny dom modułowy całoroczny o powierzchni zabudowy 70 m² (na zgłoszenie).
Dom jest wykończony i gotowy do użytkowania – idealny jako dom całoroczny, rekreacyjny lub inwestycja pod wynajem.
Na powierzchnię składają sie: salon z otwartą kuchnią. 1 x sypialnia, 1x pokój jednoosobowy/gabinet, przestronna i widna łazienka, pomieszczenie gospodarcze.

• kominek typu koza

Trzy źródła ogrzewania: ogrzewanie infraredowe w sufitach w całym domu, kaloryfery konwekcyjne, piec opałowy. Woda ogrzewana bojlerem.

Dom wykonany w technologii szkieletowej. Spód wykonany z wysokiej jakości impregnowanej sklejki wodoodpornej. Całość (podłoga, sufit, ściany) izolowane termicznie. Na podłogach panele winylowe.

Dom obecnie stoi w Kiszkowie i można go obejrzeć po wcześniejszym umówieniu. Gotowy do odbioru od ręki.

Uwaga: oferta nie dotyczy tarasu.
ID: 1051593433

Skontaktuj się

Hubert

Na OLX od marzec 2024

Ostatnio online w dniu 08 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 20 kwietnia 2026

Gotowy dom modułowy całoroczny do przewiezienia.

288 000 zł

Lokalizacja

Location

Kiszkowo

Wielkopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon