Prywatne
Cena za m²: 6445.94 zł/m²
Umeblowane: Nie
Rynek: Pierwotny
Rodzaj zabudowy: Pozostałe
Powierzchnia: 136,52 m²
Liczba pokoi: 4 i więcej
Opis
Na sprzedaż nowoczesne, GOTOWE segmenty w Markach – idealna alternatywa dla mieszkania w Warszawie.
Dostępne opcje:
• Segment środkowy – 880 000 zł
• Segment skrajny – 930 000 zł (większa działka )
- 2 miejsca postojowe w cenie
-Własny ogród
-Bez PCC 2% | brak czynszu
-Bezpośrednio od dewelopera
Standard i wyposażenie:
• wszystkie media miejskie
• kocioł kondensacyjny Immergas
• ogrzewanie podłogowe w całym domu (podział na strefy w każdym pomieszczeniu)
• domy bardzo energooszczędne
• światłowód doprowadzony do budynku
• 2 liczniki wody (dom + ogród)
• przygotowanie pod fotowoltaikę
• instalacja pod ładowanie samochodu elektrycznego
Spokojna okolica, szybki dojazd do Warszawy
Domy są gotowe – możesz od razu rozpocząć wykończenie według własnego stylu.
Zadzwoń i umów się na prezentację .
Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
GOTOWE segmenty Marki | bez PCC | 2 miejsca | ogród | od dewelopera
880 000 zł
Lokalizacja
Marki
Mazowieckie