Dla biznesuopens in a new tab
Nowe Mieszkanie – Gotowe Od Ręki | 72,10 M² | Nowe Osiedle | Bez Pcc

Prywatne

Cena za m²: 5845.86 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Nie

Rynek: Pierwotny

Rodzaj zabudowy: Pozostałe

Powierzchnia: 72,53 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu – bez czekania i ryzyka budowy?

Ta oferta jest gotowa TU I TERAZ. Kupuj, aranżuj i wprowadzaj się!

KONKRET (Mieszkanie F2):

• powierzchnia: 72,10 m²

• liczba pokoi: 4

• piętro: 1

• nowe budownictwo

DLACZEGO WARTO:

- mieszkanie gotowe – odbiór od ręki

- nowe, estetyczne osiedle

- brak podatku PCC (oszczędzasz kilka % ceny)

- idealne dla siebie lub pod wynajem

MIESZKANIE:

Nowoczesny układ, dobre doświetlenie i funkcjonalna przestrzeń.

Możliwość aranżacji pod własne potrzeby lub szybkie wykończenie pod wynajem.

LOKALIZACJA:

Spokojna okolica z dostępem do infrastruktury:

• szybki dojazd do miast ościennych

• tereny zielone w pobliżu

DLA KOGO:

• dla osób, które nie chcą czekać na budowę

• dla inwestorów (wynajem od razu)

• dla par i rodzin

Zadzwoń i umów się na prezentację – możesz kupić i odebrać klucze bez czekania.

ID: 868831825

Skontaktuj się

Kasia

Na OLX od maj 2014

Jest teraz online!

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 17 marca 2026

424 000 zł

Lokalizacja

Location

Pawłowice

Śląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon