Dla biznesuopens in a new tab
Gołonóg, 2 pokoje z balkonem w bloku, 1 piętro, CO, bez prowizji

Firmowe

Cena za m²: 5604.17 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 48 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Gołonóg przy ulicy III Powstania Śląskiego.

Lokal mieszkalny o powierzchni 48 m2 usytuowany jest na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku.

W skład mieszkania wchodzą:

- salon z wyjściem na balkon

- drugi pokój

- oddzielna kuchnia z oknem

- łazienka z toaletą

- przedpokój

Do mieszkania przynależy piwnica.

Lokal o dwustronnej ekspozycji okien (południowy-wschód/północny-zachód) ma układ rozkładowy. Wejścia do wszystkich pomieszczeń są oddzielne i prowadzą z przedpokoju.

Okna w mieszkaniu PCV.

Blok po termomodernizacji.

W budynku wymienione zostały piony wodno-kanalizacyjne.

Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej.

Ciepła woda z piecyka gazowego.

Lokal stanowi odrębną własność i ma urządzoną księgę wieczystą.

Mieszkanie nadaje się do zamieszkania, odświeżenia lub do remontu w zależności od gustu i potrzeb nabywcy.

Miesięczne opłaty czynszowe wraz z zaliczkami na CO i wodę wynoszą 700 złotych.

Lokalizacja zapewnia dostęp do całej niezbędnej infrastruktury. W pobliżu liczne sklepy, markety, szkoły, przedszkola, poradnie zdrowia, przystanki komunikacji miejskiej. Bardzo dobre połączenie z pozostałymi miastami aglomeracji.

Cena 269 000 złotych.

Kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów prowizyjnych dla biura.

Jesteśmy gwarancją profesjonalizmu i rzetelnej wiedzy.

Dbamy o bezpieczeństwo i obsługę prawną transakcji.

Pomagamy również w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę.

Za naszym pośrednictwem klienci mogą dokonać bezpłatnej analizy zdolności kredytowej oraz uzyskać kredyt hipoteczny na zakup wybranej nieruchomości, a także kredyt na remont lub budowę, kredyt konsolidacyjny lub kredyt gotówkowy na dowolny cel.

Współpracujemy z:

- notariuszami

- kompetentnym i mobilnym doradcą kredytowym (dojazd do klienta)

- rzeczoznawcami majątkowymi

- architektem i projektantem wnętrz

- solidnymi ekipami remontowymi

- wykonawcami mebli na wymiar

- firmami przeprowadzkowymi

Możemy również nabyć Państwa nieruchomość w rozliczeniu lub pomóc szybko ją sprzedać.

Zapraszamy do kontaktu.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

ID: 1071426671

Skontaktuj się

Agnieszka Kornobis

Na OLX od maj 2014

Ostatnio online dziś o 23:45

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 06 maja 2026

269 000 zł

Lokalizacja

Location

Dąbrowa Górnicza

Śląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon