Prywatne
Model: Golf
Rok produkcji: 1998
Paliwo: LPG
Typ nadwozia: Hatchback
Kolor: Srebrny
Poj. silnika: 1 600 cm³
Stan techniczny: Nieuszkodzony
Skrzynia biegów: Manualna
Przebieg: 397 673 km
Napęd: Na przednie koła
Kierownica: po lewej
Opis
Dzień dobry.
Na sprzedaż mam samochód Golf 4 z 1998r w hatchbacku benzyna + LPG
Stan jak na zdjęciach.
Nie ma co ściemniać, samochód stał całą zimę nieodpalany, akumulator do wymiany.
Tak po za tym to pali, jeździ i hamuje, ale do roboty zapewne sporo rzeczy by się znalazło, zaczynając od zawieszenia, na praniu tapicerki kończąc. Był używany najpierw przeze mnie około póltora roku jako mój drugi samochód w karierze kierowcy ;) Aktualnie do zimy jeździł nim mój ojciec, głównie w celach roboczych typu transport roślin. Od zimy stał nie odpalany tak jak pisałam, gdyż tata był za granicą, a teraz zmienił samochód, więc golfik stoi i się kurzy. W środku z wilgoci zrobiła się plesń, więc raczej bez prania tapicerki do jazdy się nie nadaje.
Przebieg 397k km - ja osobiście sama zrobiłam nim 40k i ani razu mnie nie zawiódł w trasie, więc naprawdę za to będę miała sentyment do tego auta.
Jeśli ktoś chce się bawić w robotę tego auta, to jak najbardziej. W obecnym stanie moim zdaniem nadaje się tylko do katowania, lub na części.
Ubezpieczenie do 13 lipca bodajże, przegląd nieaktualny (z wiadomych przyczyn;) ).
Kontakt tylko sms, ze względu na charakter mojej pracy nie jestem w stanie odbierać telefonów od godziny 5 do 18/19, ale jeśli ktoś będzie chciał omówić coś przez telefon, to proszę o sms, a oddzwonie :)
A ogólnie to autko stoi w Ciechanowie, więc jeśli ktoś chciałby obejrzeć, to tez się dogadamy, a cena podlega lekkiej negocjacji ;)
Na sprzedaż mam samochód Golf 4 z 1998r w hatchbacku benzyna + LPG
Stan jak na zdjęciach.
Nie ma co ściemniać, samochód stał całą zimę nieodpalany, akumulator do wymiany.
Tak po za tym to pali, jeździ i hamuje, ale do roboty zapewne sporo rzeczy by się znalazło, zaczynając od zawieszenia, na praniu tapicerki kończąc. Był używany najpierw przeze mnie około póltora roku jako mój drugi samochód w karierze kierowcy ;) Aktualnie do zimy jeździł nim mój ojciec, głównie w celach roboczych typu transport roślin. Od zimy stał nie odpalany tak jak pisałam, gdyż tata był za granicą, a teraz zmienił samochód, więc golfik stoi i się kurzy. W środku z wilgoci zrobiła się plesń, więc raczej bez prania tapicerki do jazdy się nie nadaje.
Przebieg 397k km - ja osobiście sama zrobiłam nim 40k i ani razu mnie nie zawiódł w trasie, więc naprawdę za to będę miała sentyment do tego auta.
Jeśli ktoś chce się bawić w robotę tego auta, to jak najbardziej. W obecnym stanie moim zdaniem nadaje się tylko do katowania, lub na części.
Ubezpieczenie do 13 lipca bodajże, przegląd nieaktualny (z wiadomych przyczyn;) ).
Kontakt tylko sms, ze względu na charakter mojej pracy nie jestem w stanie odbierać telefonów od godziny 5 do 18/19, ale jeśli ktoś będzie chciał omówić coś przez telefon, to proszę o sms, a oddzwonie :)
A ogólnie to autko stoi w Ciechanowie, więc jeśli ktoś chciałby obejrzeć, to tez się dogadamy, a cena podlega lekkiej negocjacji ;)
ID: 1081784319
xxx xxx xxx
Dodane 24 czerwca 2026
Golf 4 1998r hatchbabck
1 400 zł
do negocjacji
Lokalizacja