Prywatne

Cena za m²: 2962.96 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 27 m²

Liczba pokoi: 1 pokój

Opis

Garaż o powierzchni ok 27 m².

Zainteresowany? Daj znać!

PS. W przypadku sprzedaży - wszystkie rzeczy przechowywane teraz w garażu przez właściciela zostaną oczywiście usunięte! :)

ID: 1062822752

Skontaktuj się

Małgorzata

Na OLX od maj 2014

Ostatnio online dziś o 01:31

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 27 kwietnia 2026

Garaż na Pogodnie

80 000 zł

Lokalizacja

Location

Szczecin, Pogodno

Zachodniopomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon