EL-1200SL2  zwora elektromagnetyczna 540kg nowa
PromujOdśwież
Prywatne
Stan: Nowe
Marka: Pozostałe
Opis
EL-1200SL2 / EL-1200TSL2 - wewnętrzna zwora elektromagnetyczna 540kg z sygnalizacją
typ: pojedyncza
montaż: nawierzchniowy w świetle drzwi
zastosowanie: wewnętrzna
maks. nacisk na drzwi: 540kg
zasilanie: 12V DC lub 24V DC
pobór prądu: 600mA (12V) / 300mA (24V)