Prywatne

Cena za m²: 3692.31 zł/m²

Rynek: Pierwotny

Powierzchnia: 130 m²

Powierzchnia działki: 2 047 m²

Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Liczba pięter: Parterowy z użytkowym poddaszem

Opis

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 130 m². Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 2047 m². Dom znajduje się w spokojnej okolicy. W pobliżu tereny leśne, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni i spokoju. Droga dojazdowa do działki jest utwardzona.

Budynek mieszkalny: pokrycie dachowe wykonane z blachodachówki. Okna plastikowe. Ściany wykonane z gazobetonu i kamienia.
Pomieszczenia parter:
- pokoje: 3
- kuchnia: 1
- spiżarnia/skrytka: 1
- kotłownia: 1
Poddasze do zagospodarowania.
Budowa rozpoczęta w 1992 r.

Media w budynku mieszkalnym: kable prądowe rozprowadzone w budynku (brak podłączenia do sieci), woda (podłączona do sieci), brak kanalizacji - szambo do wybudowania.

Na terenie działki znajduje się także dwustanowiskowy budynek garażowy z płyt betonowych.

Księga wieczysta bez obciążeń.

Numer telefonu: 53*******19
ID: 1069421004

Skontaktuj się

Facebook connected icon

Jagoda

Na OLX od marzec 2015

Ostatnio online w dniu 25 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Dodane 25 kwietnia 2026

Działka dom Augustowo piękna lokalizacja

480 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Augustowo

Wielkopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon