Prywatne
Cena za m²: 10151.52 zł/m²
Rynek: Wtórny
Powierzchnia: 33 m²
Powierzchnia działki: 70 m²
Rodzaj zabudowy: Szeregowiec
Liczba pięter: Parterowy
Opis
Sprzedamy domek na terenie OW Mierzyn. 2 pokoje, kuchnia łazienka. Design późne lata 90te. Do tego ładny trawnik i kwiaty. W samym centrum ośrodka naprzeciwko sklepu spożywczego. Do tego z tyłu ogrodzony teren na którym znajduje się małe - z blachy ocynkowanej - pomieszczenie gospodarcze do trzymania np. rowerów i kosiarki do trawy. Okna od strony sklepu nie wymienione. Przód działki nieogrodzony. Niewielki taras przed domkiem. 5 km od Biedronki w Międzychodzie i 300 metrów od Dino. Niedaleko 2 boiska od koszykówki, stół do ping ponga oraz szereg innych niezapomnianych atrakcji. Cena podlega minimalnym negocjacjom, gdyż dokładanie za tyle chcemy kupić domek bliżej domu. Nie zależy nam na czasie. Nie spieszymy się. Do oglądania z uwagi na odległość od stałego miejsca zamieszkania wyłącznie w weekendy.
ID: 1074227704
xxx xxx xxx
Dodane 18 maja 2026
Domek letniskowy na OW Mierzyn - w Mierzynie sprzedam
335 000 zł
Lokalizacja
Poznań, Górczyn
Wielkopolskie