Prywatne

Cena za m²: 2333.33 zł/m²

Rynek: Wtórny

Powierzchnia: 30 m²

Powierzchnia działki: 150 m²

Rodzaj zabudowy: Letniskowy

Liczba pięter: Parterowy

Opis

Sprzedam domek letniskowy w miejscowości Sząbruk ok 15 km od Olsztyna.Teren zalesiony nad jeziorem Świętajno Naterskie .Do plaży ok 150m.Domek znajduje się w kompleksie domków letniskowych na terenie ogrodzonym na działce o powierzchni 150m. Powierzchnia domku 30m2+taras. Parterowy,murowany ,po remoncie. Dzierżawa od lasów państwowych.Koszt ok 700zl rocznie.Indywidualne rozliczenie
energii i wody. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 51*****72 lub 57*****00.
ID: 1074290957

Skontaktuj się

Batu

Na OLX od maj 2026

Ostatnio online wczoraj o 11:27

xxx xxx xxx

Dodane 18 maja 2026

Domek letniskowy blisko Olsztyna

70 000 zł

Lokalizacja

Location

Sząbruk

Warmińsko-mazurskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon