Prywatne

Cena za m²: 2064.94 zł/m²

Rynek: Wtórny

Powierzchnia: 77 m²

Powierzchnia działki: 650 m²

Rodzaj zabudowy: Bliźniak

Liczba pięter: Parterowy z użytkowym poddaszem

Opis

Pół domu do remontu 77 metrów z możliwością adaptacji strychu...2 kilometry od Morąga..50 do Olsztyna...45 do Elbląga..Idealny dom do programu czyste powietrze...w cenie dwie działki 60/11 i 60/13 o łącznej powierzchni około 650 mkw...więcej info pod tel...6******12..
ID: 1018760367

Skontaktuj się

Greg

Na OLX od maj 2022

Ostatnio online w dniu 09 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 09 maja 2026

Dom z Siedliskiem w Łącznie koło Morąga

159 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Morąg

Warmińsko-mazurskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon