Firmowe
Cena za m²: 5555.56 zł/m²
Rynek: Wtórny
Powierzchnia: 90 m²
Powierzchnia działki: 5 000 m²
Rodzaj zabudowy: Wolnostojący
Liczba pięter: Parterowy
Opis
Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i zielonej miejscowości Kuklinów. Dom o powierzchni ok. 90 m² usytuowany jest na bardzo dużej działce o powierzchni 5000 m², co daje ogromne możliwości zagospodarowania terenu. Idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, prywatność oraz wiejski klimat z potencjałem inwestycyjnym.
Kluczowe atuty nieruchomości:
- Duża działka 5000 m² – idealna na ogród, sad, rekreację, hodowlę lub dalszą zabudowę,
- Liczne zabudowania gospodarcze oraz garaż – doskonałe na warsztat, magazyn, działalność lub gospodarstwo,
- Dom gotowy do zamieszkania z możliwością dalszej modernizacji według własnych potrzeb,
- Spokojna okolica z dogodnym dojazdem do pobliskich miejscowości.
Układ domu:
- 4 pokoje,
- kuchnia,
- jadalnia,
- łazienka,
- przedpokój.
Stan techniczny:
- okna PCV,
- ogrzewanie: piec na ekogroszek,
- dachówka wymieniona ok. 10 lat temu,
- instalacja elektryczna częściowo wymieniona.
Nieruchomość posiada duży potencjał zarówno dla rodziny, jak i dla inwestora poszukującego domu z dużą działką i zabudowaniami gospodarczymi.
Cena do negocjacji.
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację.
Kuklinów – miejsce, gdzie przestrzeń daje możliwości.
Dom z potencjałem i dużą działką – Kuklinów, 90 m², działka 5000 m²
500 000 zł
Lokalizacja
Kuklinów
Wielkopolskie