Prywatne

Cena za m²: 10531.91 zł/m²

Rynek: Wtórny

Powierzchnia: 94 m²

Powierzchnia działki: 437 m²

Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Liczba pięter: Parterowy z użytkowym poddaszem

Opis

Sprzedam dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym wybudowany w 2022r wg projektu Dom w rododendronach 11(N) - lustrzane odbicie (Archon)
Układ pomieszczeń:
Parter (powierzchnia 51mkw) : wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze-pralnia ,łazienka z wc i prysznicem, salon, jadalnia i otwarta kuchnia.
Piętro (powierzchnia użytkowa 43mkw, po podłodze 55mkw): trzy pokoje ,łazienka z wanną i wc.
W całym domu ogrzewanie gazowe, podłogowe, piec gazowy dwufunkcyjny z zasobnikiem, miejska woda i kanalizacja.

Dom posiada wiatę na samochód, wjazd na posesję z drogi gminnej.

Nieruchomość dobrze skomunikowana z wyjazdem na Bielsko/Cieszyn
ID: 1061689334

Skontaktuj się

Krzysztof

Na OLX od sierpień 2021

Ostatnio online wczoraj o 14:45

xxx xxx xxx

Dodane 24 kwietnia 2026

Dom wolnostojący z widokiem w Jaworzu

990 000 zł

Lokalizacja

Location

Jaworze

Śląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon