Prywatne

Cena za m²: 2437.5 zł/m²

Rynek: Pierwotny

Powierzchnia: 160 m²

Powierzchnia działki: 1 113 m²

Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Liczba pięter: Dwupiętrowy i więcej

Opis

Sprzedam dom wolnostojący w miejscowości Więzowno k/Koronowa, dom dwupiętrowy o powierzchni ok 160m2. (całość podpiwniczona) Dół do zamieszkania, góra w stanie surowym. W razie pytań zapraszam do kontaktu.
ID: 1065924547

Skontaktuj się

Łukasz

Na OLX od luty 2013

Ostatnio online w dniu 10 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 10 maja 2026

Dom wolnostojący Więzowno

390 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Więzowno

Kujawsko-pomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon