Firmowe
Cena za m²: 4755.95 zł/m²
Rynek: Pierwotny
Powierzchnia: 168 m²
Powierzchnia działki: 1 m²
Rodzaj zabudowy: Wolnostojący
Liczba pięter: Parterowy z użytkowym poddaszem
Opis
Dom wolnostojący 168 m2 – garaż 35 m2 w stanie deweloperskim
Nasz projekt to idealne rozwiązanie dla rodziny 2+2.
Dom ma powierzchnię 168 m2 w tym garaż 35 m2 ( lekka zabudowa garaż nie ogrzewany).
Mieszczą się w nim 4 wygodne sypialnie, duży funkcjonalny salon połączony z kuchnią oraz jadalnią, dwie łazienki oraz sporej wielkości pomieszczenie gospodarcze.
Stan deweloperski:
- fundament
- ściany nośne i działowe
- konstrukcja dachu
- pokrycie dachu blachodachówką lub blachą na rąbek wraz z orynnowaniem
- zakup i montaż stolarki okiennej i drzwi wejściowych
- ocieplenie budynku styropianem 20 cm
- instalacje wod- kan
- instalacja grzewcza ( ogrzewanie podłogowe w całym budynku )
- instalacja elektryczna i internetowa
- posadzki
- tynki
- ocieplenie stropu nad parterem ( wełna lub piana PUR 25 cm )
- montaż sufitów podwieszanych karton-gips
-pompa ciepła PANASONIC / NIBE|z montażem
- rekuperacja kompletna Komfovent
Dom wykonujemy w technologii tradycyjnej, murowanej.
Cena 799 000 zł brutto
Zapraszam do kontaktu.
Powyższa oferta ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu artykułu Art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.
Nasz projekt to idealne rozwiązanie dla rodziny 2+2.
Stan deweloperski:
- fundament
- ściany nośne i działowe
- konstrukcja dachu
- zakup i montaż stolarki okiennej i drzwi wejściowych
- ocieplenie budynku styropianem 20 cm
- instalacje wod- kan
- instalacja elektryczna i internetowa
- posadzki
- tynki
- montaż sufitów podwieszanych karton-gips
-pompa ciepła PANASONIC / NIBE|z montażem
- rekuperacja kompletna Komfovent
Dom wykonujemy w technologii tradycyjnej, murowanej.
Cena 799 000 zł brutto
Zapraszam do kontaktu.
ID: 1065883557
xxx xxx xxx
Dodane 12 maja 2026
Dom wolnostojący 168 m2 w stanie deweloperskim Nadarzyn - Projekt Doskonały 2
799 000 zł
Lokalizacja
Nadarzyn
Mazowieckie