Prywatne
Cena za m²: 2288.24 zł/m²
Rynek: Wtórny
Powierzchnia: 170 m²
Powierzchnia działki: 820 m²
Rodzaj zabudowy: Wolnostojący
Liczba pięter: Parterowy z użytkowym poddaszem
Opis
Witam Serdecznie.
Zamienie Dom do generalnego remontu zlokalizowany w Warce na Winiarach przy ul.Parkowej. 30 km od Warzzawy.
Bardzo ładna rozkładowa działka prawie idealny kwadrat, wydane nowe warunki zabudowy mozna nawet postawic drugi dom.
Założona KW Hipoteka czysta/ Uregulowana.
Dom podpiwniczony. Media tzn Woda/Gaz w drodze.
Można zaadoptować poddasze na mieszkalną powierzchnie.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu
Założona KW Hipoteka czysta/ Uregulowana.
Dom podpiwniczony. Media tzn Woda/Gaz w drodze.
Można zaadoptować poddasze na mieszkalną powierzchnie.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu
ID: 1070883070
Skontaktuj się
xxx xxx xxx
Dodane 03 maja 2026
Dom Warka Winiary
389 000 zł
Lokalizacja
Warka
Mazowieckie