Dla biznesuopens in a new tab
Dom w górach 105m2 gmina Łącko
Dom w górach 105m2 gmina Łącko
Dom w górach 105m2 gmina Łącko
Dom w górach 105m2 gmina Łącko
Dom w górach 105m2 gmina Łącko
Dom w górach 105m2 gmina Łącko
Dom w górach 105m2 gmina Łącko
Dom w górach 105m2 gmina Łącko
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 3619.05 zł/m²

Rynek: Wtórny

Powierzchnia: 105 m²

Powierzchnia działki: 1 000 m²

Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Liczba pięter: Jednopiętrowy

Opis

Dom w górach 105m2 położony w ładnej i spokojnej okolicy gmina Łącko.Dzialka na której stoi dom ma 10a i jest ładnie zagospodarowana zielenią drzewka owocowe iglaki.Budynek posiada wszystkie media łacznie z siłą nie ma tylko gazu.Dojazd do działki drogą asfaltową.Domek do wykończenia w środku ,poddasze użytkowe ocieplone.Cena do rozsądnej negocjacji.
ID: 1049116246

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

Michał

Na OLX od maj 2014

Ostatnio online w dniu 12 stycznia 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 07 maja 2026

Dom w górach 105m2 gmina Łącko

380 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Łącko

Małopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon