Prywatne

Cena za m²: 5194.81 zł/m²

Rynek: Wtórny

Powierzchnia: 154 m²

Powierzchnia działki: 453 m²

Rodzaj zabudowy: Bliźniak

Liczba pięter: Dwupiętrowy i więcej

Opis

Dom posiada trzy kondygnacje plus wysokie poddasze do zagospodarowania.
Parter około 80 m2 z garażem. Pozostałe dwa piętra po 77 m2 każde, prowadzi do nich klatka schodowa,
oddzielne wejścia. Za domem drugi wolno stojący garaż z pomieszczeniem socjalnym 87m2.
Nieruchomość zaniedbana do remontu choć bardzo perspektywiczna pod inwestycję typu wynajem.
Zapraszam do oględzin i kontaktu.
50*****95.
ID: 1069070666

Skontaktuj się

Michał

Na OLX od czerwiec 2015

Ostatnio online w dniu 23 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Dodane 23 kwietnia 2026

Dom pod inwestycję w Radomiu

800 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Wacyn

Mazowieckie

Darmowa aplikacja na Twój telefon