Prywatne

Cena za m²: 2012.2 zł/m²

Rynek: Pierwotny

Powierzchnia: 82 m²

Powierzchnia działki: 672 m²

Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Liczba pięter: Jednopiętrowy

Opis

Sprzedam dom do generalnego remontu w Dęblinie. Dom znajduje się przy ulicy Składowej na działce usługowej . Media: prąd i gaz . Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 60*****17
ID: 1072046914

Skontaktuj się

KarolM

Na OLX od kwiecień 2026

Ostatnio online w dniu 08 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 08 maja 2026

Dom na sprzedaż w Dęblinie

165 000 zł

Lokalizacja

Location

Dęblin

Lubelskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon