Prywatne

Cena za m²: 4681.82 zł/m²

Rynek: Pierwotny

Powierzchnia: 110 m²

Powierzchnia działki: 600 m²

Rodzaj zabudowy: Bliźniak

Liczba pięter: Dwupiętrowy i więcej

Opis

Oferuję na sprzedaż segment w domu typu bliźniak o powierzchni 110 m². Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 600 m². Dom ma dwa piętra, co zapewnia komfortową przestrzeń do życia. To idealne miejsce dla rodziny, która ceni sobie przestronność. Możesz urządzić swój wymarzony ogród lub stworzyć strefę relaksu na świeżym powietrzu. Cena wynosi 515 000 PLN. Nie czekaj, umów się na prezentację i przekonaj się, jak wiele możliwości oferuje ten dom!
ID: 1074458548

Skontaktuj się

Sylwia

Na OLX od październik 2019

Ostatnio online wczoraj o 06:20

xxx xxx xxx

Dodane 19 maja 2026

Dom jednorodzinny nowy

515 000 zł

Lokalizacja

Location

Siemiatycze

Podlaskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon