Prywatne
Cena za m²: 7176.29 zł/m²
Rynek: Pierwotny
Powierzchnia: 160,25 m²
Powierzchnia działki: 1 000 m²
Rodzaj zabudowy: Wolnostojący
Liczba pięter: Jednopiętrowy
Opis
OFERTA PRYWATNA OD WŁAŚCICIELA
*Zdjęcia podglądowe ukończonej inwestycji.
DOM JEDNORODZINNY 160,25m2, 1000 m2 działka, POMPA CIEPŁA, REKUPERACJA, GARAŻ JEDNOSTANOWISKOWY
Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym według projektu firmy ARCHON- DOM W MALINÓWKACH 45(G)
Nieruchomość znajduje się w pięknej miejscowości UWIELINY przy ul. SZLACHECKIEJ. Dom o powierzchni użytkowej 160,25 m2( w tym garaż jednostanowiskowy, kotłownia ) usytuowany na 1000m2 działce, starodrzew(brzozy, sosny). Wysokość pomieszczeń h=2,8m, podniesiona ścianka kolankowa o dwa pustaki h=1,9m, działka w kształcie kwadratu.
PARAMETRY OBIEKTU:
*powierzchnia zabudowy: 116,60m2
*powierzchnia użytkowa: 160,25m2 ( w tym garaż 18,12m2, kotłownia 6,18m2)
*powierzchnia użytkowa mieszkania: 135,95m2
*powierzchnia całkowita: 231,56 m2
Na nieruchomość składa się:
PARTER(83,70m2):
*wiatrołap- 5,16 m2
*salon + jadalnia- 30,31m2
*kuchnia-10,98m2
*spiżarnia-2,34m2
*pokój(gabinet)-7,78 m2
*łazienka-2,83m2
*kotłownia-6,18m2
*garaż-18,12m2
PIĘTRO(PODDASZE UŻYTKOWE (76,55 m2):
*korytarz-8,44m2
*pralnia(pomieszczenie gospodarcze)-5,16m2
*pokój-11,99m2
*pokój-13,03m2
*łazienka-6,79m2
*garderoba-4,40m2
*pokój-14,59m2
*pokój-12,15m2
Termin zakończenia prac do stanu deweloperskiego, przewidywany jest na IV kwartał 2026roku.
Cena nieruchomości 1.150.000 PLN w której w skład wchodzi:
-dom wybudowany z pustaka Solbet
-strop Teriva
-wieźba dachowa drewniana
-pokrycie dachowe- blachodachówka
- 3 okna dachowe firmy Velux
-okna 3-szybowe zew. kolor antracyt , wew. białe; w salonie okno HST
-tynki, posadzki
-docieplenie poddasza wełną plus rozłożenie płyt karton gips(bez malowania)
-elewacja, podbitka
-ogrodzenie płot panelowy działki, brama, furtka
- bez kostki ,tarasów, obramówki domu (możliwość wykonania za dodatkową opłatą)
-wyrównanie terenu
-szambo 10m3
Okolica spokojna, oddalona od głównej drogi. Niewątpliwym atutem jest bliski dostęp do terenów zielonych (Chojnowski Park Krajobrazowy), rekreacyjnych z licznymi ścieżkami rowerowymi. Nieopodal znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, Szkoły Podstawowe, przedszkola, żłobki, kościół, przychodnie zdrowia, apteki, stadniny konne. Świetny dojazd do Piaseczna (ok.25 min), autobus linii L-19.
Zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Dom jednorodzinny|6-pokojowy| 160,25| garaż| pompa| rekuperacja
1 150 000 zł
Lokalizacja
Uwieliny
Mazowieckie