Dla biznesuopens in a new tab
Do sprzedania przytulne mieszkanie 50 m2
Do sprzedania przytulne mieszkanie 50 m2
Do sprzedania przytulne mieszkanie 50 m2
Do sprzedania przytulne mieszkanie 50 m2
Do sprzedania przytulne mieszkanie 50 m2
Do sprzedania przytulne mieszkanie 50 m2
Do sprzedania przytulne mieszkanie 50 m2
Do sprzedania przytulne mieszkanie 50 m2
Do sprzedania przytulne mieszkanie 50 m2
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 10480 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 50 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Oferuję na sprzedaż przytulne i częściowo umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,17 m², położone na parterze budynku w atrakcyjnej i zielonej części miasta. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla rodzin z dziećmi, par, osób starszych oraz inwestorów poszukujących mieszkania pod wynajem.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

  • powierzchnia: 50,17 m²
  • niskie koszty utrzymania (czynsz do spółdzielni 316 zł)
  • własne ogrzewanie gazowe i ciepła woda
  • parter – wygodny dostęp bez konieczności korzystania ze schodów
  • balkon z widokiem na ogród oraz plac zabaw
  • osobna, funkcjonalna kuchnia
  • mieszkanie częściowo umeblowane i wyposażone – gotowe do zamieszkania
  • możliwość łatwej adaptacji do własnych potrzeb i oczekiwań
  • komórka lokatorska (piwnica) w cenie
  • dostępne miejsca parkingowe

Wyjątkowa lokalizacja

Mieszkanie znajduje się przy ul. Widokowej 1, zarządzane przez Spółdzielnię Projektant. Znajduje się w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy. W najbliższym otoczeniu znajdują się:

  • centrum miasta
  • przystanki komunikacji miejskiej
  • łatwy dojazd do portu lotniczego
  • galerie handlowe
  • przedszkola i uczelnie
  • tereny rekreacyjne, ścieżki spacerowe oraz place zabaw

To doskonałe połączenie komfortu miejskiego życia z bliskością zieleni i przestrzeni do wypoczynku.

Cena: 524 000 zł – cena do negocjacji.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji nieruchomości.

A może chcesz mieć 3 pokoje? W tym mieszkaniu to nie problem, żeby w dużym salonie zaaranżować funkcjonalny aneks kuchenny, a z pomieszczenia obecnej kuchni zrobić gabinet, pokój dla dziecka, pokój gier? To Ty decydujesz jak będzie wyglądało Twoje mieszkanie.

UWAGA! Ogłoszenie prywatne – żadnych prowizji (dla kupującego to oszczędność ponad 10 000 zł) – nie jestem zainteresowany współpracą z biurami nieruchomości.

ID: 1072159161

Skontaktuj się

Otodom

Na OLX od maj 2014

Jest teraz online!

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 09 maja 2026

Do sprzedania przytulne mieszkanie 50 m2

524 000 zł

Lokalizacja

Location

Rzeszów

Podkarpackie

Darmowa aplikacja na Twój telefon