Prywatne

Cena za m²: 6247.06 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Nie

Rynek: Pierwotny

Rodzaj zabudowy: Pozostałe

Powierzchnia: 63,87 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Apartamenty Koluszki, to zamknięty ekskluzywny kompleks domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położony w w zielonej południowej części miasta w otulinie lasu. Na terenie znajduje się sieć światłowodowa, automatycznie otwierane bramy oraz struktura domofonowa.

Dostępne warianty:

1. Mieszkanie na piętrze 399.000zł (6'247zł/ m2)

  • Powierzchnia: 63,87 m²
  • Niezależne wejście z poziomu gruntu
  • Przestronny balkon
  • Funkcjonalny układ pomieszczeń
  • Idealne dla pary lub rodziny
  • poddasze

2. Mieszkanie na parterze 389'000zł (7.015zł/ m2)

  • Powierzchnia: 55,45 m²
  • Bezpośrednie wyjście do prywatnego ogródka
  • Doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, osób starszych lub miłośników zieleni

Najważniejsze atuty nieruchomości:

  • Kameralna zabudowa bliźniacza
  • Niezależne wejścia – pełna prywatność
  • Ogródek lub balkon w zależności od kondygnacji
  • Spokojna okolica, idealna do życia
  • Nowoczesna forma budynku
  • Świetna alternatywa dla mieszkania w bloku
  • Ogrzewanie gazowe z sieci
  • Mieszkania bezczynszowe

Nieruchomość łączy zalety domu jednorodzinnego z wygodą mieszkania – bez wspólnych klatek schodowych i nadmiernych kosztów utrzymania.

Koniec drugiego etapu budowy - VII/VIII 2026

KOLUSZKI ul. Apartamentowa 15

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację!

ID: 1046732349

Skontaktuj się

Tomasz Drzymała

Na OLX od maj 2014

Ostatnio online dziś o 03:53

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 27 kwietnia 2026

Apartamenty Koluszki

399 000 zł

Lokalizacja

Location

Łódź

Łódzkie

Darmowa aplikacja na Twój telefon