Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Antyki i Kolekcje
  3. Sztuka
  4. Grafika
  5. Grafika - Mazowieckie
  6. Grafika - Warszawa
  7. Grafika - Ochota
Akwaforta drzeworyt grafika sygnowana Bernhard Liebig aukcyjna
PromujOdśwież
  • Prywatne

Przepiekna akwaforta drzeworyt z poczatku XXw. autorstwa Bernharda Liebiga.

www.de.m.wikipedia.org/wiki/Bernhard_Liebig

www.commons.m.wikimedia.org/wiki/Category:Georg_Bernhard_Liebig?uselang=de

Praca sygnowana olowkiem w prawym dolnym rogu przez artystę. Przedmiot caly w oryginale, rama tez. Niezwykle subtelny i oniryczny. Bardzo ciekawa.
Scena wiejska "Pasterz z owieczkami"
Wymiary: rama: 49cmx39cm, praca 30cmx23cm.
Unikat!
ID: 904177318

Skontaktuj się

m.ochalski

Na OLX od wrzesień 2016

Ostatnio online wczoraj o 16:09

Dodane 11 kwietnia 2024

440 zł

Safety Badge

Darmowa aplikacja na Twój telefon