Przepiekna akwaforta drzeworyt z poczatku XXw. autorstwa Bernharda Liebiga.
www.de.m.wikipedia.org/wiki/Bernhard_Liebig
www.commons.m.wikimedia.org/wiki/Category:Georg_Bernhard_Liebig?uselang=de
Praca sygnowana olowkiem w prawym dolnym rogu przez artystę. Przedmiot caly w oryginale, rama tez. Niezwykle subtelny i oniryczny. Bardzo ciekawa.
Scena wiejska "Pasterz z owieczkami"
Wymiary: rama: 49cmx39cm, praca 30cmx23cm.
Unikat!
Unikat!
ID: 904177318
Dodane 11 kwietnia 2024
Akwaforta drzeworyt grafika sygnowana Bernhard Liebig aukcyjna
440 zł