Akumulatorowy Strug AEG BHO18BL-0 BEZSZCZOTKOWY
PromujOdśwież
Firmowe
Stan: Nowe
Marka: Pozostałe
Opis
Akumulatorowy strug BHO18BL-0 AEG 4935464988 jest rekomendowany profesjonalistom. Elektronarzędzie umożliwia struganie, wręgowanie i fazowanie drewna. Zostało wyposażone w silnik bezszczotkowy D-TECH i jest zasilane akumulatorem litowo-jonowym 18V PROLITHIUM-ION, a to połączenie sprawia, że pracuje wydajniej i sprawniej nawet pod dużym obciążeniem. Dłuższy jest także czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora. Ponadto strug AEG posiada precyzyjną regulację głębokości strugania oraz system wydmuchu wiórów z prawej i lewej strony. Co więcej, dzięki ergonomicznej rękojeści, strug akumulatorowy AEG jest wygodny w prowadzeniu.
Właściwości produktu:
Zasilanie akumulatorem pozwala na swobodną pracę w każdym miejscu
Możliwość strugania, wręgowania i fazowania w zależności od potrzeb użytkownika
Trwała, stabilna stopa pozwala na płynne prowadzenie narzędzia po materiale
System wydmuchu wiórów z prawej i lewej strony oczyszcza miejsce pracy
Ogumowana i odpowiednio wyprofilowana rękojeść zapewnia wygodne prowadzenie struga
Dane techniczne:
Zasilanie: akumulatorowe
Napięcie akumulatora: 18V
Typ akumulatora: litowo-jonowy
Prędkość obrotowa bez obciążenia: 16000obr./min
Maksymalna głębokość strugania: 3mm
Minimalna głębokość strugania: 0,25mm
Maksymalna głębokość wręgowania: 12mm
Szerokość strugania: 82mm