Akumulator LiFePO4 150Ah 12,8V RECO RLFP12-150
PromujOdśwież
Firmowe
SPECYFIKACJA
Numer części
150Ah
Typ części
Układ elektryczny, zapłon > Akumulatory
Okres gwarancji (w miesiącach)
24
Stan
Nowe
Rodzaj
Układ elektryczny
Opis
Zapraszamy do naszych trzech punktów sprzedaży, adresy poniżej aukcji.
MONTAŻ I SPRAWDZENIE ŁADOWANIA
Służymy Państwu profesjonalnym sprzętem i wiedzą
Model : Reco
Napięcie: 12V
Pojemność: 150Ah
Prąd rozruchowy: -
Polaryzacja: Lewy plus
Końcówki biegunowe: Gwint
Technologia: LIFepo4
Wymiary: 315mm x 175mm x 190mm
Dodatkowe informacje: Trakcyjny
Wszystkie sprzedawane przez nas akumulatory posiadają GWARANCJĘ od 12 do nawet 36 miesięcy.
Zawsze wystawiamy PARAGON lub FAKTURĘ.
Zachęcamy do odwiedzenia naszych stron internetowych:
dostawcypradu.pl
Gdańsk I
ul. Czarna 1
80-270 Gdańsk
tel. 5 8 3 4 4 3 9 5 4
kom. 5 3 5 6 0 3 0 5 0
gdansk(a)akumar.pl
Godziny otwarcia
Pn.-Pt. 8-19
Sobota 9-14
Gdańsk trakt
ul.Trakt sw Wojciecha 213E
tel.7 3 9 2 6 0 4 6 0
pon-pt 8-17
sob9-14
Rumia
ul.Kombatantów 11
pn-pt 8-17
sob 10-14
ID: 1006439810
Skontaktuj się
Aneta
Na OLX od luty 2019
Jest teraz online!
xxx xxx xxx
Dodane 10 maja 2026