Dla biznesuopens in a new tab
48m2, 1piętro, 2 pokoje, ul. Miłocińska
48m2, 1piętro, 2 pokoje, ul. Miłocińska
48m2, 1piętro, 2 pokoje, ul. Miłocińska
48m2, 1piętro, 2 pokoje, ul. Miłocińska
48m2, 1piętro, 2 pokoje, ul. Miłocińska
48m2, 1piętro, 2 pokoje, ul. Miłocińska
48m2, 1piętro, 2 pokoje, ul. Miłocińska
48m2, 1piętro, 2 pokoje, ul. Miłocińska
48m2, 1piętro, 2 pokoje, ul. Miłocińska
48m2, 1piętro, 2 pokoje, ul. Miłocińska
48m2, 1piętro, 2 pokoje, ul. Miłocińska
48m2, 1piętro, 2 pokoje, ul. Miłocińska
48m2, 1piętro, 2 pokoje, ul. Miłocińska
PromujOdśwież

Firmowe

Cena za m²: 9458.33 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 48 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m² z balkonem, znajdujące się na 1 piętrze przy ul. Miłocińskiej (Baranówka).

 Układ mieszkania:
  • salon z balkonem
  • sypialnia
  • duża, jasna kuchnia z dwoma oknami
  • łazienka z wydzielonym WC
  • przedpokój
  • duża piwnica o powierzchni ok. 5,6 m²

 Mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem. Kuchnia wyposażona m.in. w kuchenkę, mikrofalę oraz zmywarkę.

 Dodatkowe atuty:
  • mieszkanie dwustronne o orientacji wschód (kuchnia) – zachód (pokoje)
  • z balkonu widok na przestrzeń i tereny zielone
  • w pobliżu dużo przestrzeni, terenów zielonych i niezabudowanych

 Lokalizacja:
Blok znajduje się w spokojnej części osiedla Baranówka, gdzie jest dużo terenów zielonych i niezabudowanych, co sprzyja spacerom oraz osobom posiadającym zwierzęta. Dogodny dojazd dla osób pracujących w Jasionce oraz w strefach w Dworzysku czy Rogoźnicy.

 Dogodny dojazd m.in. do:
Stadion Resovia Rzeszów – 3,5 km
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie – 2,5 km
Galeria Nowy Świat – 2,4 km
Galeria Rzeszów – 3,7 km
Dworzec PKP/PKS Rzeszów – 4,2 km
Rynek w Rzeszowie – 5,1 km
Lotnisko Jasionka – 11 km

Cena: 454 000 zł. (do negocjacji)

 Kontakt: Marcin – tel. (użyj formularza kontaktowego)

Sprzedajesz inną nieruchomość, aby sfinansować zakup? Pomożemy sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić cały proces – od formalności po finalizację transakcji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()
ID: 1059732817

Skontaktuj się

Marcin Klimczak

Na OLX od maj 2014

Jest teraz online!

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 25 kwietnia 2026

48m2, 1piętro, 2 pokoje, ul. Miłocińska

454 000 zł

Lokalizacja

Location

Rzeszów

Podkarpackie

Darmowa aplikacja na Twój telefon