Prywatne
Cena za m²: 6788.46 zł/m²
Poziom: Parter
Umeblowane: Tak
Rynek: Wtórny
Rodzaj zabudowy: Blok
Powierzchnia: 52 m²
Liczba pokoi: 3 pokoje
Opis
Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o wielkości 52m.kw., którego jestem właścicielem. Mieszkanie położone jest na parterze budynku przy ulicy Energetyki 5a w Bytomiu.
Blok został ocieplony wraz ze zrobieniem nowej elewacji.
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica, która nie została wliczona w powierzchnię mieszkania.
Mieszkanie przeszło generalny remont. Wszystkie instalacje w mieszkaniu zostały wymienione na nowe. Okna PCV, drzwi zewnętrzne nowe.
Ogrzewanie CO miejskie.
W cenie mieszkania wliczone jest wyposażenie, w tym aneks kuchenny robiony przez stolarza na zamówienie z kuchenką indukcyjną, piekarnikiem, zmywarką oraz lodówką.
3 pokojowe na parterze, po remoncie, w ocieplonym bloku z CO
353 000 zł
Lokalizacja
Bytom
Śląskie