Dla biznesuopens in a new tab
3-pokojowe mieszkanie z balkonem i windą na Pojezierzu
3-pokojowe mieszkanie z balkonem i windą na Pojezierzu
3-pokojowe mieszkanie z balkonem i windą na Pojezierzu
3-pokojowe mieszkanie z balkonem i windą na Pojezierzu
3-pokojowe mieszkanie z balkonem i windą na Pojezierzu
3-pokojowe mieszkanie z balkonem i windą na Pojezierzu
3-pokojowe mieszkanie z balkonem i windą na Pojezierzu
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 7991.8 zł/m²

Poziom: 6

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 48,80 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,8 m2, na 6 piętrze w bloku z windą, w doskonalej lokalizacji z widokiem na piękną zieleń parku Kusocińskiego.

Mieszkanie ma 3 ustawne pokoje oraz osobną kuchnię . Do mieszkania przynależy piwnica.

Dużym atutem jest bliskość sklepów, szkoły, przedszkoli oraz komunikacji miejskiej.

Zapraszam na prezentację.

Agata

ID: 1071557856

Skontaktuj się

Agata Walczak

Na OLX od maj 2014

Jest teraz online!

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 06 maja 2026

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i windą na Pojezierzu

390 000 zł

Lokalizacja

Location

Olsztyn

Warmińsko-mazurskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon