Prywatne
Cena za m²: 13668.91 zł/m²
Poziom: 2
Umeblowane: Tak
Rynek: Wtórny
Rodzaj zabudowy: Apartamentowiec
Powierzchnia: 46,09 m²
Liczba pokoi: 3 pokoje
Opis
Na sprzedaż NOWE, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,09 m² położone w nowoczesnym budynku z 2024 roku przy ul. Piekoszowskiej 191 w Kielcach (Nove Ślichowice).
2 piętro z windą, niski, trzypiętrowy kameralny budynek.
W skład oferty wchodzą:
mieszkanie 46,09m²
balkon
2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym (dodatkowo platne– 40 000 zł za jedno miejsce - zakup obligatoryjny jednego lub dwóch miejsc)
komórka lokatorska 2 m²
Najważniejsze atuty:
- nowy budynek (2024 r.)
- funkcjonalny układ 3 pokoje ( ekspozycja zachodnia)
- winda
- balkon
- dwa miejsca w garażu podziemnym
- mieszkanie gotowe do zamieszkania
- spokojne, nowoczesne osiedle
Układ:
salon z aneksem kuchennym
2 oddzielne sypialnie
łazienka
przedpokój
balkon
Cena: 630 000 zł
(cena obejmuje mieszkanie i komórkę lokatorską)
Zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Jest możliwość również wirtualnej prezentacji na życzenie klienta.
2 piętro z windą, niski, trzypiętrowy kameralny budynek.
W skład oferty wchodzą:
mieszkanie 46,09m²
balkon
komórka lokatorska 2 m²
Najważniejsze atuty:
- nowy budynek (2024 r.)
- funkcjonalny układ 3 pokoje ( ekspozycja zachodnia)
- winda
- balkon
- dwa miejsca w garażu podziemnym
- mieszkanie gotowe do zamieszkania
- spokojne, nowoczesne osiedle
Układ:
salon z aneksem kuchennym
2 oddzielne sypialnie
łazienka
przedpokój
balkon
Cena: 630 000 zł
(cena obejmuje mieszkanie i komórkę lokatorską)
Zapraszam do kontaktu i na prezentację.
ID: 992553408
xxx xxx xxx
Odświeżono dnia 11 maja 2026
3 pokoje | NOWE | balkon | 2 miejsca w garażu | winda | Kielce
630 000 zł
Lokalizacja
Kielce
Świętokrzyskie