Dla biznesuopens in a new tab
3 pokoje, jasne, obok lasu i parku. z pieknym widokiem, bez prowizji

Prywatne

Cena za m²: 8033.71 zł/m²

Poziom: 10

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 53,40 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Na sprzedaż przestronne, bardzo jasne, trzypokojowe mieszkanie z piwnica, położone na 10 piętrze, z którego rozciąga się piękny widok na las oraz park. Lokal znajduje się w bloku usytuowanym wśród zieleni, co zapewnia codzienny kontakt z naturą i przyjemną atmosferę do życia.

Mieszkanie jest bardzo jasne. Dużym atutem jest jego położenie na najwyższym piętrze (dach po remoncie) – gwarantuje to ciszę i brak hałasu z góry. Dodatkowo mieszkanie jest narożne (pomimo tego zima cieple, blok ocieplony), co oznacza minimalną liczbę sąsiadów – jedyny znajduje się piętro niżej.

bardzo dobra lokalizacja:

- przystanek autobusowy znajduje się bezpośrednio pod blokiem
- około 5 minut pieszo do sklepu Biedronka (w razie naglej potrzeby maly sklepik spozywczy pod blokiem)
- w tej samej odległości znajdują się: przedszkole, sklep Żabka, przychodnia oraz weterynarz
- w pobliżu znajdują się szkoły
- do centrum 15min na pieszo
- spokojna i bezpieczna okolica

Sprzedaje osoba prywatna. W przypadku pytan, prosze smialo dzwonic.

pozdrawiam serdecznie
Magda
ID: 1065508957

Skontaktuj się

Facebook connected icon

Magda

Na OLX od kwiecień 2013

Ostatnio online w dniu 14 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 07 kwietnia 2026

429 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Zielona Góra

Lubuskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon