Dla biznesuopens in a new tab
2POK plus salon, nowe mieszkanie do wejścia| wysoki standard | Zamiana

Firmowe

Cena za m²: 6657.92 zł/m²

Poziom: 2

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 49,55 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

!! NOWA OFERTA !!

2 pokoje plus salon z kuchnią z widokiem na RYNEK w Bytomiu,

Słoneczne okna na dwa kierunki.

Mieszkanie jest w pełni wyposażone w meble, zmywarkę, kuchenkę i piekarnik.

Koniec prac remontowych 10.04.2026 oglądaj już dziś, pozostałe zdjęcia zostaną wrzucone po tej dacie.

Ogrzewanie miejskie zapewnia komfort przez cały rok.

Okna plastikowe, parking teren zamknięty z domofonem.

Miejsca parkingowe na terenie zamkniętym ( szlaban na pilota)

Lokalizacja centrum Bytomia umożliwia szybki dostęp do licznych udogodnień. W pobliżu kina, muzea, teatry oraz parki.

W okolicy szkoły, przedszkola, placówki zdrowotne i sklepy.

Dla miłośników sportu dostępne są siłownie, basen oraz stadion.

Dobry dojazd Katowice/Gliwice DK79 DK88 A1,

W pobliżu komunikacja publiczna, dworzec PKP.

Zachęcam do obejrzenia tej nieruchomości.

Skontaktuj się, aby umówić się na prezentację i dowiedzieć się więcej.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu - bezpłatne konsultacje z doradcą kredytowym.

!! ODKUPIMY RÓWNIEŻ TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ TAKŻE DO Remontu (Możliwa również zamiana mieszkań)

KONIECZNIE ZADZWOŃ!!

SANIMER NIERUCHOMOŚCI.

ID: 1068213615

Skontaktuj się

Karina Kukuła-Wielgus

Na OLX od maj 2014

Jest teraz online!

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 20 kwietnia 2026

329 900 zł

Lokalizacja

Location

Bytom

Śląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon