Firmowe
Cena za m²: 6564.25 zł/m²
Poziom: 4
Umeblowane: Nie
Rynek: Wtórny
Rodzaj zabudowy: Blok
Powierzchnia: 35,80 m²
Liczba pokoi: 2 pokoje
Opis
Funkcjonalne 2 pokoje w Głogowie – Plac Mieszka I
Prezentujemy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35,8 m², zlokalizowanego przy Placu Mieszka I w Głogowie. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w bloku po pełnej termomodernizacji, co zapewnia estetyczny wygląd budynku oraz bardzo dobre parametry cieplne.
Podstawowe parametry nieruchomości
Wyposażenie i udogodnienia : Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia lub podjęcia wynajmu bez dodatkowych nakładów finansowych. Wszystkie meble widoczne w mieszkaniu pozostają do dyspozycji nowego nabywcy w cenie nieruchomości.
Dodatkowym atutem jest przynależny balkon oraz piwnica, zapewniająca dodatkowe miejsce do przechowywania.
Lokalizacja i budynek : Budynek przeszedł proces termomodernizacji, co realnie wpływa na niskie koszty utrzymania. Plac Mieszka I to jedna z najbardziej dogodnych lokalizacji w Głogowie, charakteryzująca się:
Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających pierwszego mieszkania lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem. Czysty stan prawny gwarantuje bezpieczeństwo i szybkość przeprowadzenia transakcji.
Cena: 235 000 PLN do negocjacji
Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji. Telefon: (użyj formularza kontaktowego)
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()
Podstawowe parametry nieruchomości
- Powierzchnia: 35,8 m²
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 4
- Stan prawny: Pełna własność z Księgą Wieczystą (brak obciążeń i hipotek)
- Salon połączony z aneksem kuchennym, tworzący nowoczesną strefę dzienną.
- Osobna, ustawna sypialnia.
- Łazienka z toaletą.
- Przedpokój łączący wszystkie pomieszczenia
- Doskonale rozwiniętą infrastrukturą (sklepy, usługi, placówki medyczne w bliskim sąsiedztwie).
- Bliskością komunikacji miejskiej.
- Dostępem do ogólnodostępnych miejsc parkingowych pod blokiem.