Dla biznesuopens in a new tab
2 pokoje os. Piastowskie
2 pokoje os. Piastowskie
2 pokoje os. Piastowskie
2 pokoje os. Piastowskie
2 pokoje os. Piastowskie
2 pokoje os. Piastowskie
2 pokoje os. Piastowskie
2 pokoje os. Piastowskie
2 pokoje os. Piastowskie
2 pokoje os. Piastowskie
PromujOdśwież

Firmowe

Cena za m²: 6780.19 zł/m²

Poziom: 4

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 32,30 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,30 m2, położone na IV piętrze w zadbanym bloku na os. Piastowskim 4A w Gnieźnie.
Bardzo dobra lokalizacja, spokojne osiedle z pełną infrastrukturą - w pobliżu sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej oraz tereny zielone.

Lokal składa się z:

  • salonu z aneksem kuchennym
  • sypialni
  • łazienki z WC
  • przedpokoju
  • dodatkowo do lokalu przynależy piwnica
Mieszkanie jest jasne, dobrze doświetlone, z praktycznym układem pomieszczeń. Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AGD. Łazienka wyposażona w wannę i pralkę. Stan pozwala na zamieszkanie lub odświeżenie według własnych potrzeb.

Cena: 219 000 zł

Lokal idealny dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Koszty utrzymania do zarządcy tylko. 290 zł. (Woda, śmieci, ogrzewanie, zarządzanie, f. remontowy, sprzątanie klatki)

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami finansowymi, pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego również RKM - bez wkładu własnego !

Zapraszam na prezentację- Karolina Malinowska

:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
ID: 1070038673

Skontaktuj się

Karolina Malinowska

Na OLX od maj 2014

Jest teraz online!

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 28 kwietnia 2026

2 pokoje os. Piastowskie

219 000 zł

Lokalizacja

Location

Gniezno

Wielkopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon