Dla biznesuopens in a new tab
2 pokoje / Jedności Narodowej ENG / UKR / PL
2 pokoje / Jedności Narodowej ENG / UKR / PL
2 pokoje / Jedności Narodowej ENG / UKR / PL
2 pokoje / Jedności Narodowej ENG / UKR / PL
2 pokoje / Jedności Narodowej ENG / UKR / PL
2 pokoje / Jedności Narodowej ENG / UKR / PL
PromujOdśwież

Firmowe

Cena za m²: 11992.62 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Kamienica

Powierzchnia: 27,10 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via SMS / WhatsApp / Viber / Telegram

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni  metrów kwadratowych, zlokalizowaną przy ul. Jedności Narodowej.

Mieszkanie dostępne od zaraz!

Nieruchomość położona jest przy ul. Jedności Narodowej 177, w świetnie skomunikowanej części Wrocławia. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz przystanki tramwajowe i autobusowe, które zapewniają szybki dojazd zarówno do centrum miasta, jak i na inne osiedla. Blisko znajduje się także Nadodrze oraz tereny spacerowe nad Odrą - idealne miejsce do odpoczynku i rekreacji.

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 27,1 m², składające się z:
salonu z aneksem kuchennym (rozkładana kanapa, szafa, stolik i krzesła),
w pełni wyposażonej kuchni (okap, zmywarka, piekarnik, płyta elektryczna, lodówka),
sypialni (łóżko, szafa),
łazienki (pralka).

Przedstawiona nieruchomość wedgług księgi wieczystej jest lokalem niemieszkalnym!

Cena: 325 000 zł

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości
Julia Terletska, Estate Brokers
(użyj formularza kontaktowego)

Ми розмовляємо також Українською мовою, тому звертайтеся і ми допоможемо знайти житло за вашими потребами!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla pośredników
ID: 1071804815

Skontaktuj się

Julia Terletska

Na OLX od maj 2014

Jest teraz online!

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 07 maja 2026

2 pokoje / Jedności Narodowej ENG / UKR / PL

325 000 zł

Lokalizacja

Location

Wrocław, Śródmieście

Dolnośląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon