Dla biznesuopens in a new tab
2 pokoje | balkon | 1 piętro | gotowe do wejścia | Hallera
2 pokoje | balkon | 1 piętro | gotowe do wejścia | Hallera
2 pokoje | balkon | 1 piętro | gotowe do wejścia | Hallera
2 pokoje | balkon | 1 piętro | gotowe do wejścia | Hallera
2 pokoje | balkon | 1 piętro | gotowe do wejścia | Hallera
2 pokoje | balkon | 1 piętro | gotowe do wejścia | Hallera
2 pokoje | balkon | 1 piętro | gotowe do wejścia | Hallera
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 10650.7 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 30,89 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,89 m², położone w Koszalinie przy ul. Hallera.
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2016 r. i posiada duży balkon z widokiem na zieleń, co zapewnia komfort i prywatność.

Mieszkanie w pełni urządzone i gotowe do wprowadzenia – bez dodatkowych nakładów.

pokój dzienny z aneksem kuchennym wykonanym na wymiar
sprzęt AGD: lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, okap
oddzielna sypialnia z pojemną szafą w zabudowie
łazienka z prysznicem

Dodatkowe atuty:

duży balkon z widokiem na zieleń
ogrzewanie miejskie
ciepła woda z sieci
niski czynsz – ok. 440 zł + prąd według zużycia
rowerownia w budynku
bezproblemowa dostępność miejsc parkingowych przed budynkiem
ogrodzone i monitorowane osiedle z placem zabaw

Dobra lokalizacja, w pobliżu:
sklep Dino
przystanki autobusowe
CH Forum
Wodna Dolina

Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.
Sprzedaż bezpośrednio od właściciela.
ID: 1074946449

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

Damian

Na OLX od styczeń 2016

Ostatnio online wczoraj o 15:39

xxx xxx xxx

Dodane 21 maja 2026

2 pokoje | balkon | 1 piętro | gotowe do wejścia | Hallera

329 000 zł

Lokalizacja

Location

Koszalin

Zachodniopomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon