Tłumacz Obsługi Klienta Język Niemiecki

3 500 - 4 000 zł/mies.

Poszukujemy Specjalista ds. Obsługi Klienta w języku niemieckim

Praca tylko w siedzibie firmy - zdalnym dziękujemy.

Opis stanowiska:

  • tłumaczenie ofert oraz opisów produktów z języka polskiego na  niemiecki
  • telefoniczne udzielanie informacji klientom
  • przyjmowanie nowych zamówień
  • doradztwo oraz badanie potrzeb w zakresie oferowanych produktów
  • obsługa korespondencji e-mailowej
  • tłumaczenie tekstów na stronę internetową

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość zasad ortografii i gramatyki (język niemiecki)
  • Umiejętność swobodnej wypowiedzi oraz dobra dykcja
  • dobra umiejętność obsługi komputera, w szczególności MS Office
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków

Dodatkowym atutem będzie

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość platform sprzedażowych typu allegro, ebay, amazon

Oferujemy;

  • praca na umowę o pracę
  • pracę na pełny etat w godzinach od 8 - 16

CV ze zdjęciem oraz kilka słów o sobie proszę przesyłać za pomocą formularza.

W odpowiedzi na wybrane aplikacje zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

  • Dodane o 14:15, 8 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:602
  • ID ogłoszenia: 531312924

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Słupca, słupecki, Wielkopolskie