To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Kielce.

Sprzedawca w salonie optycznym Loox Galeria Optyki w Kielcach

Kielce, Świętokrzyskie Dodane o 14:45, 14 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 344855524
Salon Loox Galeria Optyki w Galerii Echo Kielce, poszukujemy pracowników na stanowisko:
Sprzedawca w salonie optycznym

Obowiązki:
- Profesjonalna obsługa klienta
- Prezentowanie produktów
- Prowadzenie konsultacji z klientem
- Dbanie o odpowiedni dobór produktu do indywidualnych potrzeb klienta
- Prowadzenie rozmów sprzedażowych
- Stosowanie standardów obsługi klienta

Wymagania:
- Dyspozycyjność (wyjazd na szkolenia poza miejsce zamieszkania)
- Miła aparycja
- Sumienność
- Komunikatywność i otwartość
- Zaangażowanie
- Uczciwość
- Zainteresowanie modą i aktualnymi trendami będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Pracę na pełen etat na umowę o pracę
- Ciekawą pracę o dużej samodzielności i różnorodności zadań
- Możliwość rozwoju zawodowego
- System szkoleń (wstępne, specjalistyczne, stylistyczne)
- Pakiet wynagrodzenia stałego z atrakcyjnym systemem motywacyjnym

Istnieje także możliwość odbycia praktyk w ramach studiów optometrystycznych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych www.galeria-loox.pl oraz www.sunloox.com
Wyświetleń:1047

Ogłoszenia użytkownika kariera