To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Zimna Wódka.

Pracownik Produkcji

Zimna Wódka, strzelecki, Opolskie Dodane o 10:34, 12 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 519580439

Do naszego zakładu z branży automotive poszukujemy pracowników produkcji.

Dołącz do nas!

Oferujemy:

- przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

- rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych – rozwój ludzi jest dla nas priorytetem

- atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

Od kandydatów oczekujemy:

- gotowości do pracy zmianowej

- dobrej dyscypliny pracy oraz orientacji na jakość wykonywanych zadań

- nastawienia na pracę zespołową

- otwartości na nowe wyzwania i wysokiej motywacji do pracy

Zakres obowiązków:

- ładowanie części do maszyn

- przeprowadzanie kontroli wizualnej i kontrola zachowania wymiarów za pomocą urządzeń pomiarowych

- odrzucanie części wadliwych

- pakowanie detali na odpowiednie palety

- zapewnienie porządku i czystości

- współpraca z zespołem produkcyjnym: operatorami CNC, liderami, a także z działem jakości i utrzymania ruchu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wysyłając niniejszą aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez IFA Powertrain Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Uprzejmie informujemy, iż każde CV powinno zawierać klauzulę „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji w firmie IFA Powertrain Polska Sp.z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U.z 2002, Nr 101, poz. 923 ze zm”. W przypadku braku niniejszej klauzuli, firma IFA Powertrain Polska, dokonuje usunięcia aplikacji.

Wyświetleń:258

Ogłoszenia użytkownika Justyna

Operator CNC

Produkcja

23 kwi

Produkcja

23 kwi