Obserwuj

Pracownik biurowy - obsługa klienta

Opole, Opolskie Dodane o 16:18, 12 lutego 2019, ID ogłoszenia: 509862766

Kamieniarstwo Kąty Opolskie specjalizujące się w produkcji elementów z kamienia naturalnego zatrudni pracownika biurowego do obsługi klienta w siedzibie firmy w Kątach Opolskich.

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta
  • administracja dokumentów
  • koordynowanie indywidualnych zamówień

Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office, Poczta)
  • umiejętność obsługi klienta
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane osoby z doświadczeniem zawodowym.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie składające się z podstawy i premii
  • szkolenie wdrażające
  • pracę w miłej atmosferze
  • praca jednozmianowa

Kandydaci zainteresowani pracą, proszeni są o przesłanie aplikacji (CV) na adres mailowy.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

W CV prosimy umieścić klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r”.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

2 500 - 2 700 zł/mies.

Opole, Opolskie

Pokaż na mapie